Корзина
+38 044 333 43 64
+38 096 600 60 12
+38 063 664 64 64
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Климатические решения

Нова серія комерційних (напівпромислових) кондиціонерів Panasonic PACi Elite

Нова серія комерційних (напівпромислових)  кондиціонерів Panasonic PACi Elite

Шановні Пані та Панове!
Представляємо  нову серію напівпромислових кондиціонерів Panasonic PACi Elite! 

Зовнішні блоки нової серії 2020 року PACi Elite від Panasonic

Ця нова серія відноситься до лінійки комерційних кондиціонерів нового покоління і забезпечує високе значення коефіцієнта сезонної ефективності, яке є одним з кращих в кліматичній індустрії. Енергозберігаюча концепція реалізована за рахунок наступних чинників: Продумана конструкція вентиляторів, двигунів, теплообмінників. Використання нового холодоагенту R32, який сприяє значному зниженню викидів вуглекислого газу і експлуатаційних витрат. Високий показник сезонної ефективності охолодження і обігріву за новими нормами ERP Система А + Invertor забезпечує економію енергії до 50 відсотків Робота на обігрів при низькій зовнішній температурі до мінус 20 градусів Роторний компресор Panasonic R2 розроблений для екстремальних умов. Він забезпечує відмінну продуктивність і ефективність. Крім того, програма реновації Panasonic дозволяє повторно використовувати існуючий трубопровід R22 / R410A хорошої якості при інсталяції нових високоефективних систем з використанням холодоагенту R32.

 

 

Канальні кондиціонери нової серії 2020 року PACi Elite від Panasonic

Кондиціонер канального типу Panasonic PACi Elite, інвертор: широкий діапазон роботи, операція охолодження можлива при низькій температурі повітря – до -15 °C, а також охолодження можливе, коли температура на вулиці досягає 46 °C, операція обігріву можлива при низькій температурі на вулиці – до -20 °C, діапазон встановлення температури за домогою пульта дистанційного керування - від 18 °C до 30 °C.

Концепція енергозбереження, PACi Elite. Потужність від 3,6 до 25,0 кВт. 

Касетні кондиціонери нової серії 2020 року PACi Elite від Panasonic

Кондиціонер касетного типу Panasonic PACi Elite, інвертор: широкий діапазон роботи, операція охолодження можлива при низькій температурі повітря – до -15 °C, а також охолодження можливе, коли температура на вулиці досягає 46 °C, операція обігріву можлива при низькій температурі на вулиці – до -20 °C, діапазон встановлення температури за домогою пульта дистанційного керування - від 18 °C до 30 °C.

Концепція енергозбереження, PACi Elite. Потужність від 3,6 до 25,0 кВт.

Другие новости