Корзина
+38 044 333 43 64
+38 096 600 60 12
+38 063 664 64 64
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Климатические решения

Новинка від Toshiba на нашому сайті!

Новинка від Toshiba на нашому сайті!

Представляємо універсальний інфрачервоний Wi-Fi модуль Toshiba IS-IR-1.

Шановні Пані та Панове!

Раді представити новинку від Toshiba!

Універсальний інфрачервоний Wi-Fi модуль Toshiba IS-IR-1 

Принцип роботи цього приладу в якійсь мірі повторює функції пульта управління за винятком одного істотного переваги - Ви бачите власний кондиціонер в будь-якій точці планети де є інтернет. Для цього вам потрібно пройти наступний алгоритм дій: - встановити wi-fi модуль в будь-якому місці приміщення, де знаходиться внутрішній блок спліт-системи, при цьому живлення до нього можна підвести як від кондиціонера, так і від звичайної розетки - завантажити спеціальний безкоштовний додаток на мобільний телефон або планшет; - з'єднати модуль, кондиціонер і додаток за допомогою пароля від вашої мережі wi-fi.

За допомогою Wi-Fi модуля IS-IR-1 Ви можете виконувати наступні операції: - включати і вимикати кондиціонер; - змінювати режими роботи, наприклад, охолодження або обігрів; - змінювати температуру; - управляти інтенсивністю роботи вентилятора внутрішнього блоку; - керувати напрямком повітря, де це передбачено можливостями кондиціонера.

Важливо! Wi-Fi модуль IS-IR-1 є універсальним пристроєм, який підходить майже до всіх інверторних кондиціонерів відомих сучасних брендів, наприклад, таких як: Toshiba, Panasonic, LG, Carrier і інші. Сумісність Вашого кондиціонера Ви можете перевірити на офіційному сайті виробника https://www.intesishome.com/

 

Другие новости